KARYOLALAR

Kullanıcılarına kalite ve konfor yanında şıklık ve tek düzelikten uzak bir sadelik sunan NİNNİMO şimdi evinizin her alanında hem rahatınızı önemseyen hem de zevklerinizi ön plana çıkarabileceğiniz farklı tasarımlarıyla bir arada . Evimiz bizim özgür alanımız ama en özel ve özgür olduğumuz alan şüphe götürmeksizin yatak odalarımız. Bu alanlarınızı da farklı tasarımları ve çok fonksiyonlu yapılarıyla baştan tasarlamanız için ister tek kişilik ister çift kişilik yatak seçenekleriyle bir araya getiriyoruz.

HER ZEVKE VE TARZA UYGUN TASARIMLAR
Yoğun bir günün ardından evinizde çay, kahvenizi yudumlarken ya da misafirlerinizi ağırlarken, koltuklarınız konforlu ve şık tasarımları size en iyi şekilde eşlik etmeli. Bu şıklığa hareket katan ve bulunduğu alan için küçük dokunuşlarla hem büyük destekçimiz hem de minimal yapılarıyla ferah dokunuşlarımızla bütünleşen sehpalar da NİNNİMO ile sizlerle...

Birinci Kalite Malzeme Birinci Kalite Ürün Bitmeyen Konfor
Ürettiği sağlam ve dayanıklı ürünlerini şık tasarımlarıyla taçlandıran NİNNİMO bugün ki geldiği noktayı ürünlerindeki kalite ve seçiciliğine bağlı olarak her geçen gün arttırıyor. Ürünlerinin tasarımında tercih edilen sade dokunuşlarla tüm zamanlara meydan okuyan yapıları evlerinizde buluşturuyor.

İhtiyaca Yönelik Ergonomik Ürünler
Zamanla insanların home ofislere kaydığı artık evlerimizin ve ofislerimizin vazgeçilmez parçaları olan çalışma masaları, kitaplıklar vs. de ergonomik ve daha minimal yapılarıyla sizin zevklerinizle bir araya getiriyor.

Asla Eskimeyen, Elegant Dokunuşlar
Ninnimo kalitesi ve şıklığıyla evinizde retro,vintage rüzgarları esdiriyor.Hem yenilikçi olsun hem de ruhununuzda kalan bir parça eskiye duyulan özlemi bir araya getirsin diyenlere evinizde romantik ve zarif dokunuşlarla size ve evinize dokunuyoruz.

Hem Evinize Hem Cebinize Uygun
Evinizde olmasını istediğiniz değişiklikleri ve ürünleri İsterseniz tasarlayın isterseniz yalnızca hayal edin.Ninnimo farkıyla sizin için en uygun ve en güzelini biz yapalım. Tasarım harikası ürünlerimizle evinizi yeniden tasarlayın.

En Değerlilerimize En Değerlileri
Çocuklarımız bizim için çok değerli doğal olarak onlar için en iyisini istiyoruz . Şıklık ,konfor ve güvenliği bir arada buluşturduğumuz ürünlerimize çocuklarımızın rengarenk dünyalarını bozmadan biraz da sadelik kattık .Şık ve sade görünüm kadar işlevselliğiyle de kullanıcılarından tam not alan ninnimo kalitesiyle çocuklarımız artık daha rahat.