Ninnimo Karyola

Genç, yetişkin ve çocuk odası karyolası seçenekleri arasında vazgeçilmez olan Montessori karyola modelleri ihtiyaca yönelik boyutlara sahiptir. Çift kişilik karyola modellerinin yanı sıra tek kişilik karyola modelleri de mevcuttur. Bebeklerin, gençlerin ve çocukların özgür biçimde kendi özel alanlarında yaşamalarına yardımcı olan Montessori karyola modelleri, uygun fiyat garantisiyle Ninnimo’da!

Özellikle çocuk odası dekorasyonunda yere yakın karyola tercih edilmesi, güvenlik açısından oldukça önemlidir. Çocukların kendi kendilerine yetebilmelerini ve kendi potansiyellerini keşfedebilmelerini konu alan Montessori felsefesi, yaşam alanlarında mutlaka olmalıdır. MDF Karyola seçenekleri arasında olan Montessori yatak, gardırop, oyuncak dolabı ve diğer mobilya tercihleri çocukların ve gençlerin özgür bir yaşam alanında vakit geçirmelerini sağlar.

Çift Kişilik Karyola Modelleri

Çift kişilik karyola modelleri aynı zamanda Montessori eğitiminin temel ilkeleri doğrultusunda tasarlanmıştır. Farklı yaşam, oda ve beklentiler doğrultusunda üretilmektedir. Doğal olarak yere yakın karyola, beyaz karyola ve benzeri birden fazla seçeneği de bulunmaktadır.

Uykunun konforlu ve güvenli olması, kişinin yaşamını da doğrudan etkileyen en önemli faktördür. Henüz küçük yaşta olan çocuk ya da bebekler için çift kişilik karyola modelleri daha çok tercih edilmektedir. Ebeveyne sıklıkla ihtiyaç duyan küçük yaş grupları, geniş yatakta aile bireyleri ile beraber rahat ve derin uykuya dalabilirler.

Alttan çekmeceli olan modeller daha fazla saklama alanına imkan tanıdığı gibi, çocuğun ya da gençlerin özel alanlarını artırmaktadır. Bebekler için yere yakın karyola modelleri yere düşme ihtimalini minimum seviyeye indirdiği gibi, çocuğun bireysel hareket alanını da genişletecektir. Kendi başına yatağa çıkıp inebilmesi, kendine olan güvenini de artıracaktır.

MDF Karyola

MDF Karyola modellerimiz dayanıklı ve ergonomik olma özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Tasarımsal olarak da birçok farklı seçeneği bulunan modeller, kişinin ihtiyaç ve beklentilerini de karşılamaktadır. 0 ve 4 yaş bebekler için uygun olan modeller, odanın havasını değiştirdiği gibi çocuk için özel alan da yaratmaktadır.

Sunta Karyola

Sunta karyola modelleri de tıpkı MDF Karyola modellerinde olduğu gibi sağlamlığı ve şık modelleriyle ön plana çıkmaktadır. Genç odası ve bebek – çocuk odası için sıklıkla tercih edilir. Kitaplık, çekmece ve iki katlı yatak seçenekleri de bulunabilmektedir. Tamamen kişisel beklentilerinize, odanızın yapısına ve çocuğunuzun yaşına göre tercih edebileceğiniz onlarca farklı seçenek Ninnimo Karyola’da sizi bekliyor!

Karyola Modelleri

Karyola modelleri beklentilere, ihtiyaçlara, kişinin ya da çocuğun yaşına, yaşam şartlarına göre değişiklik göstermektedir.

1.       Tek Kişilik Karyola,

2.       Çift Kişilik Karyola,

3.       MDF Karyola,

4.       Sunta Karyola,

5.       Beyaz Karyola,

6.       Yere Yakın Karyola

Modelleri, en çok tercih edilenler arasındadır.

Tüm bu seçenekler, isteğe ve beklentiye göre değişebilmektedir. Bütçe dostu olan suntalam karyolalar, daha çok bebek odaları ve pek tercih edilmeyen misafir odaları için tercih edilmektedir. MDF Karyolalar ise sağlamlıkları ve kaliteli yapılarıyla bilinmektedir. Firmamız bünyesinde üretilen tüm karyolalar 1. Kalite malzemelerden üretilmekte, kanserojen maddeler içermemektedir. Özenli şekilde üretilen, paketlenen ve kargolanan karyolalar; kolaylıkla montajlanabilecek yapıdadır. Sayısız seçeneği bulunan bu karyolalar, üst düzey ince işçilik içermektedir. Her bir detayı özenli biçimde üretilmekte ve hazırlanmaktadır.

Uygun Fiyatlı Karyola Modelleri

Uygun fiyatlı karyola modelleri arasında ön plana çıkan sunta karyola modelleri, çift ve tek kişilik olarak da ikiye ayrılmaktadır. Diğer tüm modellerimiz de uygun fiyat seçeneği ile size ulaştırılmakta, henüz yürümeyi bilmeyen bebeklerden gençlere ve ebeveynlere kadar yer yaş için de özel modellere sahiptir.

 

132 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor