Ninnimo Karyola

Montessori karyolalar, yaşam alanlarına hem işlevsellik kazandırmakta hem de yeni dekoratif unsurlar katmaktadır.

Eğer evinize misafir geldiğinizde nerede ağırlayabileceğinizi düşünüyorsanız ya da bir çocuk yatağına ihtiyacınız varsa, karyola modelleri size en uygun seçenekleri teklif etmektedir. Birbirinden farklı seçenekleri değerlendirebilir, aralarından size en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz pratik ürünler arıyorsanız, Ninnimo Karyola size en iyi çözümleri sunmaktadır. Sahip olduğumuz farklı seçenekleri inceleyebilir, aralarından size en uygun modelleri bulabilirsiniz.

Modern bir anlayış ile tasarlanan Montessori karyolalar, uygun fiyatlar ile birleştirilerek sizlere sunulmaktadır.

Ninnimo Karyola Modelleri

Eğer evinize misafirlerin kalabileceği pratik bir yatak almak istiyorsanız ya da çocuk odasına bir tane gerekiyorsa, en pratik çözümleri Montessori karyolalar ile bulmanız mümkündür. Bunlar farklı seçenekler haline tasarlanarak sizlere sunulmaktadır. Bunlardan her birini incelerseniz, ihtiyaçlarınıza en uygun olanları kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Eğer koyu renkli modelleri arıyorsanız, Newmod İcon Yavrulu Karyola Antrasit seçenekleriz arasında yer almaktadır. Aşırıya kaçmayan siyah yapısı ile yaşam alanlarınıza başarılı bir şekilde uyum gösterebilir.

Bunun yanı sıra yavrulu olduğu için fazla eşyalarınızı bunun altına yerleştirebilir, böylece sorun yaşamadan hepsini muhafaza edebilirsiniz. Böylece ortalığı daha kısa sürede toplayabilir, daha minimalist bir yapı elde edebilirsiniz.

90X 190 ölçülerinde olan karyola 193 m uzunluğa sahiptir. Bu nedenle Montessori karyolalar arasında sadece çocukların değil, aynı zamanda misafirlerin de uyumasına uygundur. 14 ile 16 cm yüksekliğinde yatak ile kullanmanız önerilir.

Ürün 1. Sınıf yonga levha ile kullanılmakta olup hem çevre hem de çocuklar düşünülerek imal edilmiştir. Bu nedenle hem pratik hem de rahat bir şekilde kullanmanız mümkündür. Eğer bunun farklı renklerini arıyorsanız kahverengi tonları da inceleyebilirsiniz.

Ninnimo tarafından size sunulan farklı seçenekleri değerlendirebilir, aralarından size en uyumlu olanlarını değerlendirebilirsiniz. Eğer kenarları daha alçak olan modellere göz atmak istiyorsanız, Newmod Touch Karyola Antrasit modeline de bakabilirsiniz. Siyahın hoş bir tonuna sahip olup Montessori karyolalar arasında oldukça kullanışlıdır.

98 cm genişliğinde ve 90 cm yüksekliğinde olan ürünün uzunluğu 198 cm’dir. Bu bakımdan yaşam alanlarında kolay ve pratik bir şekilde kullanılabilir. Sadece çocuklara değil yetişkinlere de uygun bir yapısı vardır. Ancak hem çocukların hem de çevrenin sağlığı düşünülerek imal edildiği için pratik, kolay kullanılabilen özellikleri mevcuttur.

Nİnnimo Karyola modelleri arasında size daha farklı seçenekler de sunar. Montessori karyolalar kapsamında bunların her birini görebilir, özellikleri ile birlikte değerlendirerek aralarından size en uygun olanlarını tercih edebilirsiniz.

Koltuk Modelinde Karyola Seçenekleri

Eğer misafirleriniziz geldiğinde onları ağırlayabilecek modelleri arıyorsanız, Ninnimo bu kapsamda size farklı seçenekler teklif etmektedir. Montessori karyolalar kategorisinde yer alan tüm seçenekleri inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarına karar verebilirsiniz.

Bunlardan biri olan Newmod Touch Karyola Antrasit oturma odalarında da kullanabileceğiniz modele sahiptir. Bu bakımdan misafirleriniz yokken koltuk olarak tercih edebilir, geldikleri zaman hiçbir zorluk çekmeden yatağa çevirebilirsiniz. Koyu rengiyle yaşam alanlarınızda pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

193 cm uzunluğunda olan bu ürün Montessori karyolalar arasında sadece çocukların değil, aynı zamanda yetişkinlerin de kullanabileceği ürünler arasındadır. Çocuk ve çevre sağlığına dikkat edildiği için pratik şekilde yararlanabilirsiniz.

Eğer daha uzun boyutlularını arıyorsanız, Newmod Touch Karyola Ceviz seçeneklerine de göz atabilirsiniz. 98 cm genişliğinde olan ürün 90 cm başucu yüksekliğine sahiptir. Uzunluğu ise toplamda 198 cm’dir. 18 mm kalınlığında 1. sınıf yonga levha ile kullanıldığı için üst düzey verimli seçeneklere sahiptir.

Bu gibi işlevsel modellere göz atmak istiyorsanız, Montessori karyolalar kapsamında farklı ürünleri de inceleyebilirsiniz. Her birini değerlendirebilir, aralarından size en uyumlu olanlara anında karar verebilirsiniz.

Ninnimo Ranza Modelleri

Montessori karyolalar aynı zamanda farklı ranza modellerine de sahiptir. Eğer alandan tasarruf ederek çocuklarınıza yatacak alan sağlamak istiyorsanız, bu kapsamda yer alan farklı seçenekleri inceleyebilir, aralarından size en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Ninnimo Arguvan Beyaz Suntalam bunlardan bir tanesidir. Açık renk modeli ile tüm çocuk odalarına uyumludur. Ölçüleri 90×190 olup 98 cm genişliğinde, 150 cm uzunluğundadır. Her iki yatak arasındaki toplam uzaklık ise 100 cm’dir. Bu bakımdan yaşam alanlarına oldukça pratik, kullanışlı çözümler sunar.

Ürün malzemesinde 18 mm kalınlığında 1. Sınıf yonga levha tercih edilmiştir. Bu bakımdan verimli ve kolay bir şekilde kullanma imkanı sunar. Montessori karyolalar arasında kolay bir şekilde kurulum yapılabilmektedir. Farklı seçenekleri değerlendirebilir, aralarından size en uygun olanlarını tercih edebilirsiniz.

Ninnimo Bebek Odası Yatakları

Bebek odalarınız için özel yataklar arıyorsanız, Ninnimo Montessori karyolalar kapsamında da size farklı çözümler teklif etmektedir. Bu kapsamda farklı tasarımları ve modelleri inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarını seçebilirsiniz.

Bu modeller ana hatları ile altı dolu olup boşluk yoktur. Böylece size daha doğru ve pratik bir kullanım imkanı teklif eder. Ürünün ölçüleri genişlik 92,2 cm, yükseklik 45 cm ve uzunluk 197,2 cm’dir. Böylece bebekleriniz için uygun imkanlar sunar. Ayrıca bebekleriniz ile beraber yatmak istiyorsanız da etkili çözümler taşımaktadır.

Montessori karyolalar arasında ürünün malzemesinde 18 mm kalınlığında MDF levha kullanılmıştır. Çocukların ve çevrenin sağlığına dikkat edilerek yapılmıştır. Bu nedenle endişe olmadan kullanma olanağı teklif eder.

Eğer hem kapısı daha geniş hem de daha küçük modellere bakıyorsanız, Ninnimo Bebek Odası Yatağı MDF Karyola seçeneğine de göz atabilirsiniz. Montessori karyolalar arasında 78 cm genişliğe sahip olup 45 cm yüksekliğindedir. Uzunluğu ise 148 cm’dir. Bu bakımdan verimli bir kullanım sunar.

MDF levha kullanılarak imal edilen ürünün kalınlığı 18 mm olup çocukların sağlığı için herhangi bir risk oluşturmaz. Bu da bebek odası için kullanabileceğiniz modellerden bir tanesidir. Bunun yanı sıra farklı seçenekleri de inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarına karar verebilirsiniz.

Ninnimo Çocuk Odası Karyolaları

Çocuğunuz için bir  yatak gereksinimi duyuyorsanız, Montessori karyolalar bu bakımdan size zengin seçenekler sunar. Bunlar her biri yüksek kalitede üretildiği için uzun yılar boyunca kullanılabilir yapısı mevcuttur. Her birini özel olarak inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarına karar verebilirsiniz.

Bu kapsamda Ninnimo Cepli Suntalam Karyola M3 seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Yatağın yan taraflarında kitap, defter ve kalem gibi şeyleri koyabileceğiniz cepler olduğu için daha toplu ve düzenli bir çocuk odası elde edebilirsiniz.

Modelin genişliği 103,2 cm olup yükseklik de 45 cm’dir. Uzunluğu ise 197,2 cm şeklindedir. Bu bakımdan yıllar boyu pratik olarak kullanılması mümkündür. Farklı çözümler de arıyorsanız, iki tarafında giriş kapısı olan Ninnimo MDF Montessori Karyola seçeneğini de düşünebilirsiniz. Alt bölümünde çok küçük bir boşluk olan model 97 cm genişliğinde, 60 cm yüksekliğindedir. Uzunluğu 197 cm olup rahat bir uyku çekmeye olanak tanır.

Eğer tek tarafta girişi olmasını istiyorsanız, Ninnimo MDF Montessori Karyola modellerine de bakabilirsiniz. Böylece duvar bölümüne yaslayarak daha iyi bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra alt bölümü de daha fazla boştur. Bu nedenle buraya küçük ürünleri depolayabilir, böylece verimli bir şekilde ortalığı da toplayabilirsiniz.

Yere sıfır olmasını ve daha küçük, dar olanlarını istiyorsanız Ninnimo MDF Montessori Karyola seçeneğini de inceleyebilirsiniz. 93 cm genişliğinde olan model 45 cm yüksekliğinde, 193 cm uzunluğundadır.

Bu bakımdan size özel seçenekler teklif eder. Tüm bunları inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarına karar verebilirsiniz. Ninnimo tarafından size sunulan Montessori karyolalar arasında inceleme yaparsanız, aralarından ize en uygun olanlarına hemen karar verebilirsiniz.

Çağdaş Karyola Modelleri

Ninnimo estetik ile kullanışlı bakış açılarını birleştirerek, size en iyi seçenekleri sunmaktadır. Bunların hepsine Montessori karyolalar arasında ulaşabilir, inceleme yapabilirsiniz. Eğer koyu renkli ve zeminle sıfır çözümleri görmek istiyorsanız, Ninnimo Montessori Karyola seçeneğini düşünebilirsiniz.

Başarılı bir estetik görünüşe sahip olan model tek girişi ile oldukça pratik bir şekilde kullanıma sahiptir. Ölçüleri incelendiği zaman 98 cm genişliğinde, 45 cm yüksekliğinde ve 198 cm uzunluğunda olduğu görülmektedir. Bu bakımdan pratik, rahat bir şekilde kullanımı yer alır.

Eğer siyah-beyaz seçenekler ilginizi çekiyorsa, Montessori karyolalar arasında Ninnimo Montessori M6 seçeneğini de düşünebilirsiniz. Kitaplıklı olan bu model çocuklarınızın buraya farklı kitaplarını koymalarına izin verir. Bu yönüyle pratik bir yapısı mevcuttur.

Ölçüleri bakımından 97,2 cm genişliğinde, 45 cm yüksekliğinde, 197,2 cm uzunluğundadır. Böylece oldukça rahat ve pratik bir şekilde kullanıma sahiptir. 18 mm kalınlığında yonga levha kullanılmakta olup kaliteli bir yapısı vardır

Tüm bunların yanı sıra Montessori karyolalar arasında ortada kapısı olan Ninnimo Montessori MDF Karyola Beyaz modeline de bakmanız mümkündür. Ölçülerine bakıldığında 97,2 cm genişliğinde, 45 cm yüksekliğinde ve 197,2 cm uzunluğunda olduğu görülmektedir. Birbirinden farklı seçenekleri görebilir, bunların arasında size en uygun olanlarını görebilirsiniz.

Tüm seçenekleri inceleyebilir, bunların arasından size en uygun olanları kolay bir şekilde görebilirsiniz.

Her Gereksinime Göre Karyola Modelleri

Karyolalar yaşam alanlarında oldukça kullanışlı olan modellerdir. Eğer çocuklarınız için bunları almayı düşünüyorsanız, Montessori karyolalar arasında Ninnimo Montessori MDF Karyola Beyaz seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Karyola ölçüleri tüm çocuklara uygun bir şekilde tasarlandığı için verimli bir şekilde kullanımı vardır. 97,2 cm genişliği, 45 cm yüksekliği ve 197.2 cm uzunluğu vardır. Böylece her odaya ve çocuğa uygun yapısı mevcuttur.

Eğer karyolanın yan taraflarında korumaların olmasını istemiyorsanız, bu kapsamda da farklı seçenekleri inceleyebilir ve aralarından bir karar verebilirsiniz. Koyu kahverengi Ninnimo Montessori Suntalam Ceviz Karyola bu kapsamda düşünebileceğiniz seçeneklerden biridir.

İki yan tarafı da boş olup öylece duvara daha iyi bir şekilde yaslamanız mümkündür. Bunun yanı sıra alt tarafında da küçük eşyaları ve çantaları saklayabileceğiniz bir yapısı vardır. Her birini inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarına karar verebilirsiniz. Genişliği 93 cm, yüksekliği 60 cm, uzunluğu ise 193 cm’dir. Böylece verimli bir şekilde kullanmanız mümkündür.

Eğer ayak bölümlerinin boş olmasını istiyorsanız, Ninnmo Montessori MDF Karyola Beyaz Y7 de Montessori karyolalar arasında seçenekleriniz arasındadır. Böylece daha pratik bir şekilde kullanılması mümkündür.

Ölçü seçeneklerine bakıldığında genişliğinin 90, yüksekliğinin 60 ve uzunluğunun da 193 cm olduğu görülmektedir. Bu açıdan oldukça verimli bir şekilde kullanmanız mümkündür. Altında yeterli boşluklar olduğu için eşyaları buraya yerleştirmeniz, böylece daha toplu ve minimalist bir yapı elde etmeniz mümkündür.

Kaliteli Karyola Modelleri

Yaşam alanınıza yeni bir karyola almak istiyorsanız, Ninnimo Montessori karyolalar modelleri ile size birbirinden farklı seçenekler sunar. Bunların her biri yüksek kalite ile imal edilerek sizlere sunulmaktadır. Tümünü inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarına karar verebilirsiniz.

Eğer hangi seçenekleri kullanabileceğinize karar vermek istiyorsanız, Ninnimo Montessori Suntalam Karyola Y19 modellerine göz atabilirsiniz. Açık kahverengi yapısı ile oldukça estetik bir yapıya sahiptir. Yere sıfır olduğu için verimli bir şekilde kullanmanız mümkündür.

Ölçüleri bakımından incelendiğinde 97 cm genişliğinde, 45 cm yüksekliğinde ve 197 cm uzunluğunda olduğu görülmektedir. Bu bakımdan verimli bir şekilde kullanmanıza olanak tanır. Kaliteli yapısı sayesine uzun yıllar boyunca verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Hem yere sıfır olmasını hem de ayak bölümlerinin boş olmasını istiyorsanız, Montessori karyolalar arasında Ninnimo Montessori Suntalam Karyola seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Ölçüleri açısından değerlendirildiğinde 93 cm genişliğinde, 45 cm yüksekliğinde ve 193 cm uzunluğunda olduğu görülmektedir.

Verimli şekilde kullanabileceğiniz beyaz yapısı ile oldukça kullanışlıdır. Birinci sınıf suntalam kullanılması sebebiyle uzun seneler boyunca yararlanabilirsiniz. Eğer koyu renkli modellere bakıyorsanız Ninnimo Montessori Suntalam Karyola Y19 Ceviz Antrasit seçeneğini de inceleyebilirsiniz.

Montessori karyolalar arasında bu model 198 cm uzunluğu ile oldukça geniştir. Bunun dışında 98 cm genişliğinde, 45 cm yüksekliğindedir. Böylece verimli olarak kullanma imkanı tanır. Yere sıfır olduğundan daha iyi şekilde kullanmanıza fırsat sunar.

Bunların yanı sıra farklı seçenekler de yer almaktadır. Özellikleri ve ölçüleri her birinde farklılık gösterir. Her birini incelerseniz, içlerinden size en uygun olanlarını hemen bulabilir, aralarından size en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Ninnimo ile uzun yıllar boyunca problemsiz olarak kullanabileceğiniz ürünlere, kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Şık Karyola Seçenekleri

Karyola günümüzde pek çok yaşam alanında, özellikle çocuk odalarında tercih edilen ürünlerdir. Eğer bunlardan almayı düşünüyorsanız, Ninnimo size Montessori karyolalar kapsamında birbirinden renkli seçenekleri teklif etmektedir. Her birini inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarına kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

Eğer rahat ve konforlu modeller arıyorsanız, Ninnimo Montessori Suntalam Karyola Y25 bunlardan bir tanesidir. Çift taraflı girişe sahip olan model çok az bir yerden yükseklik sunar. Böylece küçük eşyaları altına yerleştirmenizi mümkün hale getirir.

Modelin ölçüleri de oldukça kullanışlı olanaklar tanır. Genişliği 93, yüksekliği 60 ve uzunluğu da 193 cm’dir. Bu sadece çocukların değil, aynı zamanda yetişkinlerin de verimli bir şekilde kullanmasına olanak tanır.

Eğer daha farklı ve canlı çözümler arıyorsanız, Ninnimo Montessori Suntalam Yatak Y101 modellerine bakmanız da mümkündür. Birinci sınıf kaliteye sahip olan ürün 97 cm genişliğinde, 60 cm yüksekliğindedir. Böylece tüm çocuk odaları için verimli bir yapısı vardır.

197 cm uzunluğa sahip olduğundan tüm çocuklara verimli şekilde kullanmanıza olanak tanır. Alt kısmı boşluk olduğundan küçük şeyleri sığdırmanıza, böylece minimalist bir oda elde etmenize de imkan sağlar.

Tüm bunların yanı sıra Ninnimo Montessori Suntalam Yatak Y102 de seçenekleriniz içinde bulunmaktadır. 90×190 cm boyutunda yataklara uyumlu olan model 97 cm genişliğinde, 60 cm yüksekliğindedir.

Uzunluğu ise 197 cm olduğundan verimli bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar. Bunların dışında farklı çözümler de yer almakta olup her biri verimli ve kaliteli bir şekilde yararlanılabilir. Hepsini değerlendirebilir, aralarından size en uygun olanlarına karar verebilirsiniz.

Ninnimo Montessori karyolalar kapsamında size birbirinden kullanışlı çözümleri teklif etmektedir. Her birini incelerseniz, ihtiyaçlarınıza en uygun olanlarına hemen karar vermeniz mümkündür. Fiyat olarak uygun seçeneklerimizden yararlanarak hemen sepetinizi oluşturabilirsiniz.